$0
The BORLA® 2.5" diameter Axle-Back exhaust delivers tuned performance, refined Touring sound and a precise fit. Engineered to reduce weight while improving sound and style, this system provides a mellow tone with no interior drone and enhances both performance and efficiency.
| Transmission | Manual, Automatic |
| Sound Level | Mild |
| Submodel | 3.6L V6 Gas |
| Series | Touring |
| Submodel | Convertible, Coupe |
| Drive Type | RWD |
| Brand | Borla |
| Box Weight | 36.6 lbs |
| Box Length | 44.3 in |
| Box Width | 20.7 in |
| Box Height | 11.9 in |
|
Fitment
Show all |
2010||Chevrolet||Camaro, 2011||Chevrolet||Camaro, 2012||Chevrolet||Camaro, 2013||Chevrolet||Camaro
|
