$0
The Safari Bikini Top provides extended coverage over both front and rear seats for comfortable, stylish protection during open-air drives and off-road trails. Designed to maintain its shape and appearance in a range of conditions, it keeps passengers covered when the soft top is removed.
*Installation note: Installs using a no-drill header windshield channel and secures with straps at the rear sport bar descenders.
| Brand | Bestop |
| Submodel | 4 Door |
| Material | Black Diamond |
| Box Weight | 6 lbs |
| Box Length | 12.5 in |
| Box Width | 11.5 in |
| Box Height | 4.5 in |
| UPCCode | 077848148966 |
| Color | Black Diamond |
| Fitment | 2024||Jeep||Wrangler JL, 2025||Jeep||Wrangler JL, 2026||Jeep||Wrangler JL |
| Product Code | 5261235 |
