$0
The Bestop Bikini Top provides lightweight shade for open-air rides, covering the front seats for driver, passenger, or pet. Its low-profile, header-style design delivers a fitted, clean look while allowing easy top-off, doors-off use on trails or around town.
*Requires Bestop #5123801 no-drill windshield channel for installation on 1997–2002 Wrangler applications. When used with the windshield channel, the top attaches to factory windshield latch holes. Designed to mount to the center sports bar and compatible with installations both with and without factory door surrounds.
| Brand | Bestop |
| Material | Black Diamond |
| Box Weight | 10 lbs |
| Box Length | 51 in |
| Box Width | 5 in |
| Box Height | 5 in |
| UPCCode | 077848141462 |
| Color | Black Diamond |
|
Fitment
Show all |
2018||Jeep||Wrangler JL, 2019||Jeep||Wrangler JL, 2020||Jeep||Wrangler JL, 2020||Jeep||Gladiator JT, 2021||Jeep||Gladiator JT, 2021||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Gladiator JT, 2023||Jeep||Wrangler JL, 2023||Jeep||Gladiator JT, 2024||Jeep||Gladiator JT, 2024||Jeep||Wrangler JL, 2025||Jeep||Wrangler JL, 2025||Jeep||Gladiator JT, 2026||Jeep||Gladiator JT, 2026||Jeep||Wrangler JL
|
| Product Code | 5260635 |
