$0
The Safari Bikini Top provides extended coverage over both front and rear seats for comfortable, stylish protection during open-air drives and off-road trails. Designed to maintain its shape and appearance in a range of conditions, it keeps passengers covered when the soft top is removed.
*Installation note: Installs using a no-drill header windshield channel and secures with straps at the rear sport bar descenders.
| Brand | Bestop |
| Submodel | 4 Door |
| Material | Black Diamond |
| Box Weight | 8 lbs |
| Box Length | 12 in |
| Box Width | 11.38 in |
| Box Height | 4.5 in |
| UPCCode | 077848090050 |
| Color | Black Diamond |
|
Fitment
Show all |
2010||Jeep||Wrangler JK, 2011||Jeep||Wrangler JK, 2012||Jeep||Wrangler JK, 2013||Jeep||Wrangler JK, 2014||Jeep||Wrangler JK, 2015||Jeep||Wrangler JK, 2016||Jeep||Wrangler JK, 2017||Jeep||Wrangler JK, 2018||Jeep||Wrangler JK
|
| Product Code | 5258435 |
